Tofaş Spor Kulübü

Tofaş’tan Mejia ve Lojeski açıklaması

Tofaş Spor Kulübü resmi internet sitesinden sakat oyuncularıyla ilgili bir paylaşımda bulundu.

Kulübün paylaşımı şöyle;

Teksüt Bandırma maçında sakatlanan takım kaptanımız Sammy Mejia ile Unicaja Malaga maçında sakatlanan ABD’li oyuncumuz Matt Lojeski’nin tetkik ve değerlendirmeleri gerçekleştirilmiş olup, iki oyuncumuzla ilgili tedavi süreci devam etmektedir.

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ’ta sakatlıkları bulunan oyuncular Sammy Mejia ve Matt Lojeski’nin sağlık durumlarıyla ilgili durum değerlendirmesi yapılmış olup, kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur. Ligin 14. haftasında 28 Aralık 2019 tarihinde deplasmanda oynanan Teksüt Bandırma karşılaşmamızda sağ ayak alt adalesine aldığı darbe sonucu sakatlanan kaptanımız Sammy Mejia’nın tedavisine devam edilmektedir.

7Days EuroCup TOP16 turu H Grubu ilk haftasında 7 Ocak 2020 tarihinde oynanan Unicaja Malaga mücadelesinin son çeyreğinde sakatlanan ABD’li oyuncumuz Matt Lojeski’nin ise çekilen MR’ı sonucu sol üst arka adalesinde 1. derece gerilme meydana geldiği tespit edilmiş olup, oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.

TOFAŞ Spor Kulübü olarak oyuncularımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, en kısa sürede parkelere dönmelerini dileriz.

Kamuoyuna duyurulur

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı