Hakkımızda

Kuruluş

Bursabasket.net nasıl doğdu?

Bursa ve Basketbol sevdalısı bir ekip tarafından, günden güne gelişen internet dünyasında Bursa‘da eksikliği her zaman hissedilen Bursalı basketbol severlerin bir çatı altında gönül verdiği takımın haberlerini okuyup, tartışabileceği bir platform olarak kurulmuştur.

Misyonumuz

Bizler bursabasket.net olarak Bursa Basketbolu ile ilgili tüm haberleri, fotoğraf ve videoları en kısa sürede Basketbol severlere ulaştırarak, doğru bilgiye en kısa sürede ulaşmasını sağlamayı amaçlamaktayız. bursabasket.net “Şehrinin takımını destekle” sloganı ile başladığı yayın hayatına, Bursa Basketbol Takımları arasında bir taraf gözetmeksizin eşit mesafede devam edecektir.

Vizyonumuz

En hızlı ve doğru haber vermenin yanı sıra güncel ve takipçilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen, her gün kendisini yenileyen sosyal sorumluluk projeleriyle birlikte, Bursa Basketbol Takımlarının haklarını her gün daha da büyüyen internet dünyası ve sosyal medyada korumaktır.

Hedeflerimiz

Bursa Basketbolunun sesi olmak için çıkacağımız bu yolda şehrimize ve basketbola olan sevgimizi bir çatı altında buluştururken takımlarımızın Bursa için yıllardır verdiği mücadeleye ortak olmak istiyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı