Tofaş Spor Kulübü

Tofaş’tan ayrılmak zor oldu

Gelecek sezon Gaziantep Basketbol forması giyecek olan A Milli Takım oyuncusu Muhsin Yaşar, Ribaund Dergi'ye özel açıklamalarda bulundu.

FIBA Dünya Kupası Elemeleri‘nde Büyük Britanya ile oynayacağı maç öncesinde basın mensuplarıyla buluşan A Milli Erkek Basketbol Takımı‘ndan Muhsin Yaşar, Ribaund Dergi‘ye özel açıklamalarda bulundu.

Yetiştiği Tofaş‘tan ilk kez ayrılan ve gelecek sezon Gaziantep Basketbol için mücadele edecek olan Yaşar, transfer süreci ile ilgili, “Benim için çok duygusal bir karardı. Tofaş kültüründe büyüdüm, yetiştim. Zor bir karardı ama Gaziantep’tekiler ile konuştum. Onlar da beni ikna etti.

Bence güzel bir sezon geçeceğini düşünüyorum. Bu sene iyi bir yabancı kadrosunun yanı sıra iyi bir yerli kadrosu var. Benimle birlikte Metin, Can Uğur Öğüt ve Birkan ağabey, Gaziantep’e geldik. Yabancılarla olacak iyi bir uyumumuzla, geçen sezonki gibi iyi bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Yaşar, Büyük Britanya maçı öncesinde ise, Biz neredeyse sezon bittiğinden beri idman yapıyoruz. Evdeki maçı kazanmıştık. Bir sürpriz olmazsa, yine kazanacağımızı düşünüyorum. İyi çalıştık” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı