Tofaş Spor Kulübü

Tofaş’ın yarıyıl kombinleri satışta

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ’ta 2019-2020 sezonu ikinci etap kombine satışları başladı.

Tofaş Spor Kulübü yarıyıl kombinesi satın alan taraftarlara TOFAŞ Basketbol Takımı atkısı hediye edileceğini duyurdu.

TOFAŞ Basketbol Takımı’nda, 2019-2020 sezonu yarıyıl kombineleri satışa çıktı. ING Basketbol Süper Ligi ve 7Days Eurocup’ta başarılı bir şekilde yoluna devam eden Mavi Yeşilliler, sezonun kalan bölümünde de Bursalı basketbol severlerin desteğini beklerken, ikinci etap kombine kart satışları biletix.com’dan ve Biletix Çağrı Merkezi’nden başladı. Ligde normal sezonun kalan maçları (23 Aralık 2019 tarihinde oynanacak Anadolu Efes maçı hariç) ve Avrupa’da üst tur maçlarının yanında, Bursa’da oynanacak muhtemel play-off müsabakaları ve muhtemel Erkekler Türkiye Kupası müsabakasını da kapsayacak olan yarıyıl kombinesinin sahibi ol, sezonun kalan bölümünde bu dev heyecanı birlikte yaşayalım. Üstelik yeni yıl hediyesi olarak; yarıyıl kombinesi satın alan taraftarlara TOFAŞ Basketbol Takımı atkısı hediye.

BİRLİKTE zaferlere! #westaytogether

Online satış için tıklayınız: https://www.biletix.com/etkinlik/ZYX01/TURKIYE/tr

2019-2020 SEZONU YARIYIL KOMBİNE BİLET FİYATLARIMIZ ŞU ŞEKİLDE;

Pota Arkası Normal Tribün (206-309-310 numaralı tribünler) : 185 TL

Köşe Tribün (207-208-213-214- numaralı tribünler) : 200 TL

Normal Tribün : 250 TL

Çekme Tribün (107-108-109-110 numaralı tribünler) : 510 TL

VIP2 Tribünü (301-302-303 numaralı tribünler) : 510 TL

VIP1 Tribünü (201 numaralı tribünler) : 630 TL

ÖNEMLİ NOTLAR;

– Yarıyıl kombine satışlarımız 20 Aralık 2019 – 4 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

– Tofaş Basketbol Yarıyıl Kombineleri 2019-2020 sezonu normal sezonunda (23 Aralık 2019 tarihinde oynanacak Anadolu Efes maçı dışındaki tüm maçlar), muhtemel play-off müsabakalarında, muhtemel Türkiye Kupası çeyrek final müsabakasında ve 7Days Eurocup TOP16 müsabakaları olmak üzere sezonun kalan bölümünde iç sahada oynanacak tüm maçlarda geçerlidir.

– Kombine kart satış işlemleri sadece biletix.com’dan online olarak ve Biletix Çağrı Merkezi’nden gerçekleştirilmektedir. Çağrı merkezlerinin çalışma saatleri 10.00-19.00 olup, Biletix Çağrı Merkezi’ne şu numaradan ulaşabilirsiniz; 0850 755 55 55.

Tofaş Basketbol 2019-2020 Sezonu Yarıyıl Kombine kart sahibi basketbol severler, yeni yıl hediyesi Tofaş Basketbol Takımı atkısını maç günleri, dijital ya da basılı kombinelerini Bilet Satış Gişesi’ne göstererek teslim alabilirler. Her bir kombinenin bir adet hediye atkı hakkı bulunmakta olup, bu hak ikinci bir kişiye devredilemez ya da başka bir kampanyayla birleştirilemez.

– Tofaş Basketbol 2019-2020 Sezonu Yarıyıl Kombine kart sahibi basketbol severler sezon boyunca; Kayhan Köftecisi, Kahvaltı Kulübü ve Ceylanköy Geçit’ten yüzde 15, Podyumpark Köşebaşı, Palivor Çiftliği (restaurant bölümünde), Maya Krep Kahve, Podyumpark Numnum ve Podyumpark The North Shield’da yüzde 10, Podyumpark Sanat Mahal etkinliklerinden ise kombine kartını göstererek indirimli bilet alımı fırsatlarından yararlanabilecektir.

– Kombinenizi ‘Dijital Kombine’ olarak talep ederek hem daha kolay ve hızlı bir şekilde kombinenize erişebilir, hem de plastik ve PVC kullanımını azaltarak ‘çevre dostu’ hareketimize katılıp, daha iyi bir geleceğe katkı sunabilirsiniz.

TAKSİT SEÇENEKLERİ;

BANKA                 KART                    TAKSİT             

Yapı Kredi           World                  3

İş Bankası            Maximum           3

Garanti                Bonus                  3

Akbank                Axess                   3

Kombine kart satışlarında yalnızca yukarıdaki bankalara taksit imkanı sağlanacak olup, Biletix Çağrı Merkezi ve online satış sistemi üzerinden yapılacak satışlarda Biletix tarafından yüzde 8 vade farkı uygulanmaktadır.

DİJİTAL KOMBİNE NEDİR?

– Dijital kombinenize kolay ve hızlı şekilde erişebilmek ve bu deneyimi daha iyi bir şekilde yaşayabilmeniz için satın almadan önce Biletix’e üye olmanızı tavsiye ederiz.

– Dijital kombineniz siz satın aldıktan sonra bildirdiğiniz e-posta adresinize PDF olarak gönderilecektir.

– Dijital kombineyi; üyelik kullanarak satın alan taraftarlarımız, kombinelerine e-posta adreslerine gelen e-postadan ulaşabilecekleri gibi biletix.com üzerinde, ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Hesabım sayfasının içinden Sezonluk Biletlerim alanını kullanarak da her zaman erişme imkanına sahip olacaklardır.

– Dijital kombineyi; üyelik olmadan satın alan taraftarlarımızın dijital kombinelerine erişimi sadece kendilerine gönderilen e-posta kaydı üzerinden olacaktır. Bu nedenle satın alma aşamasında kullanacağınız e-posta adresinin doğruluğundan emin olmanız gerekmektedir. Satın alma sonrası da söz konusu e-posta gönderimi asla silinmemeli ve kaybolmamalıdır.

– Dijital kombinelerini ekstra basılı kart olarak da teslim almak isteyen taraftarlarımız bilet seçimini yaptıktan sonra gelecek alışveriş sayfasında en altta bulunan İlgili Ürünler/Hizmetler bölümünde yer alan kartını sepetine ekleyerek satın alma işlemine ücretli olarak devam etmesi gerekmektedir. Eğer işaretleme yapılmamış işe dijital kombine satın alınması sonrası basılı kart üretilememektedir.

– Dijital kombineler müsabakalara bir kez giriş hakkı sağlamaktadır. Bu nedenle kombinelerinizi kimse ile paylaşmayınız ve kopyalamayınız. Müsabakalara dijital kombinenizi telefonunuzdan göstererek de kolaylıkla giriş sağlayabilirsiniz.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı