Tofaş Spor Kulübü

Tofaş’ın 23 Nisan resim yarışması sonuçlandı

Tofaş Spor Kulübü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen resim yarışması sonuçlandı.

Tofaş Spor Kulübü’nün, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle bir süredir okulları kapalı olan ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinde kutlayan çocuklar için düzenlediği Tofaş 23 Nisan Resim Yarışması’nda kazananlar belli oldu. “Hayallerindeki basketbol dünyasını” çizen çocuklar, birbirinden yaratıcı çalışmalara imza atarken, yarışma internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen oylamada toplam 18 bin 38 oy kullanıldı.

Oylama sonucunda 6-10 yaş arası kategoride Zeynep Ela Kalaycı birinci, Erva Öztürk ikinci, Baran Başçı üçüncü; 11-14 yaş arası kategoride Can Mandacı birinci, Ege Sezen ikinci ve Burak Yeyin üçüncü en çok oy alan isimler oldu.

6-10 yaş arası kategoride Elif Alya Akça; 11-14 yaş arası kategoride ise Zeynep Gupse Canpulat, BKM Kitabevi’nden 500,00 TL’lik hediye çeki ödüllü Jüri Özel Ödülü’nü almaya hak kazanan isimler olarak seçildi.

BİC Renklerin Dünyası’ndan boya seti hediyeli Jüri Özel Teşvik Ödülü için ise şu isimler hak kazandı:

6-10 yaş arası kategoride; Zeynep Ela Kalaycı, Erva Öztürk, Baran Başçı, Elif Alya Akça, Yusuf Karadeniz, Çağan Arel Nas, Selin Güney, Kerem Aydemir, Muhammed Kerem Öztürk, Çınar Erce Coşkun.

11-14 yaş arası kategoride; Can Mandacı, Ege Sezen, Burak Yeyin, Zeynep Gupse Canpulat, Süleyman Çınar, Hilal Ecrin Kaygusuz, Nimetullah Eren, Berkcan Karaoğlan, Tuğra Kılıç, Şakir Çetinkaya.

Tofaş 23 Nisan Resim Yarışması’nda kategorilerinde birinci olan isimler; 2020-2021 Sezonu TOFAŞ Basketbol VIP Kombine Hediyesi (4 kişiye kadar tüm çekirdek aile bireylerine) ‘nin sahibi olurken, ikinciler olan isimler; 2020-2021 Sezonunda (bir ebeveyn ile birlikte) TOFAŞ Basketbol Takımı ‘yla birlikte bir yurtiçi deplasman seyahati, üçüncü olan isimler ise Tofaş Basketbol Takımı imzalı forması ve maç topu kazandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı