Tofaş Spor Kulübü

Tofaş’a özel ziyaret

TOFAŞ Spor Kulübü’nün sağlık partneri Medicana, kulübü ziyaret ederek yeni sezon için başarı dileklerini iletti.

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ’ın sağlık sponsoru Medicana, kulübü ziyaret ederek 2020-2021 sezonunda başarılar diledi. Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı, Tofaş Basketbol Takımı Başantrenörü Orhun Ene’ye çiçek takdim ederken, “Medicana Bursa Hastanesi olarak yeni sezonda da sağlık partnerliğini gerçekleştireceğimiz Tofaş Basketbol Takımımıza önce sağlık, ardından da hem Türkiye liginde hem Avrupa kupası maçlarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı. Türkiye’deki sağlık sektöründe çok önemli marka olan Medicana gibi bir markanın desteğini özellikle pandemi sürecinde çok yakından hissettiklerini vurgulayan Ene de, bu destek için Medicana Sağlık Grubu’na ve Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı’ya teşekkürlerini iletti.

Ziyarette Medicana Kurumsal İletişim Sorumlusu İlknur Aktaş Usta ile Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, Pazarlama ve İletişim Menajeri Can Efe Şekerci de hazır buldu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı