Tofaş Spor Kulübü

Tofaş yeni sezonda Sportive giyecek

Orhun Ene yönetiminde Basketbol Süper Ligi ve Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde mücadele veren Tofaş Basketbol takımı, yeni sezonda Sportive ile bir anlaşma imzaladı.

Kurulduğu günden bu yana iki Süper Ligi, üç Türkiye Kupası ve bir Cumhurbaşkanlığı Kupasını müzesine götüren Tofaş, 2020-2021 sezonunda Türkiye’nin en büyük yerel sermayeli spor markası Sportive formasıyla sahalarda ter dökecek.

Sportive A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Selgur, “Sportive pandemi sürecinde voleybol ve basketbolda, tarihi sportif başarılarla dolu takımların stratejik partneri olma başarısını gösterdi. Türkiye’de salon sporlarında pazar lideri olarak şimdi de Tofaş Basketbol Kulübüyle yan yana gelmenin gururunu yaşıyoruz. Tofaş Basketbol takımı için süper kahramanlardan  ilham alarak terletmeyen ve performans artıran dryfit formalar hazırladık. İçinde yaşadığımız olağanüstü günlerde salonlarda takımlarıyla yan yana gelemeyen ve “Benim Takımım Tofaş” diyen tüm taraftarları forma ve lisanslı ürünlerle takımlarına destek olmaları için mağazalarımıza ve sportive.com.tr ye bekliyoruz.” dedi.

Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören ise şunları söyledi; “Daha önce de birlikte çalıştığımız Sportive markasının yenilenen vizyonuyla, çok daha başarılı projelere imza atacağımıza eminiz. Pandemi dolayısıyla şu günlerde taraftarlarımızla salon içerisinde bir arada olamasak da onlar için üretmeye devam edeceğiz. Umuyoruz en kısa sürede bu süreci atlatır ve tekrardan bir arada oluruz. Sportive ile yeniden bir araya gelmekten çok mutluyuz.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı