Tofaş Spor Kulübü

Tofaş Spor Kulübü’nden Covid-19 PCR testi açıklaması

Tofaş Spor Kulübü, Tofaş Basketbol A Takım sporcuları, BGL Genç Takım sporcuları, Erkek Voleybol Takımı ile teknik ve idari kulüp personeline 9 Ekim 2020 tarihinde yapılan Covid-19 PCR tarama test sonuçlarının tümünün negatif olduğunu kamuoyuna duyurdu.

Tofaş Spor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Tofaş Basketbol A Takım sporcularımız, BGL Genç Takım sporcularımız, Erkek Voleybol Takımımız ile teknik ve idari kulüp personelimize 9 Ekim 2020 tarihinde yapılan Covid-19 PCR tarama test sonuçlarının tümünün negatif olduğunu kamuoyunun bilgisine sunarız.

Tofaş Basketbol Takımımızın 2020-2021 ING Basketbol Süper Ligi 3. haftasında oynayacağı karşılaşma öncesinde; A Takım sporcularımız, teknik ekibimiz ve kulüp personelimizin yanı sıra Basketbol Gençler Ligi’nde (BGL) mücadele edecek sporcularımız ve teknik ekibimiz; Erkekler Voleybol 2. Ligi’nde mücadele edecek Erkek Voleybol Takımı sporcularımız ve teknik ekibimiz 9 Ekim 2020 tarihinde rutin Covid-19 PCR tarama testinden geçmiştir.

Sağlık partnerimiz Bursa Medicana Hastanesi tarafından Mustafa V. Koç Spor Tesislerimizde yapılan tüm test sonuçlarının negatif olduğunu kamuoyunun bilgisine sunarız.

Tofaş Spor Kulübü

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı