Tofaş Spor Kulübü

Tofaş, British Town ile yeniledi

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ, yabancı dil eğitimi için Bursa British Town ile yeni sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

TOFAŞ Spor Kulübü, 2016 yılından bu yana kulübün yabancı dil eğitimi sponsorluğunu üstlenen Bursa British Town ile olan sözleşmesini 2022-2023 sezonu için de uzatırken, Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören ile British Town Fomara Şube Müdürü Ayşegül Şafak ve British Town Fomara Şube Sorumlusu Asuman Nur hazır bulundu.

Sponsorluk sözleşmesinin yenilenmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, yabancı dil eğitimi konusunda British Town’un hem kulüp antrenör ve sporcularına hem de kulüp çalışanlarına önemli katkı sağladığını dile getirerek, “Uzun yıllardır kulübümüze sağladığınız bu destekten dolayı sizlere teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

British Town Fomara Şube Müdürü Ayşegül Şafak da “Türk basketbolunun köklü kulüplerinden olan TOFAŞ’a yeni sezonda da sponsorluk yapacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle TOFAŞ Basketbol Takımı’mıza da 2022-2023 sezonunda başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı