Tofaş Spor Kulübü

Orhun Ene “Kazanabilirdik”

Fenerbahçe Beko karşılaşması sonrası değerlendirmelerde bulunan TOFAŞ Baş antrenörü Orhun Ene, “Tüm zorluklara rağmen bu takımla da kazanabilirdik” dedi.

ING Basketbol Süper Ligi 23. haftasında deplasmanda Fenerbahçe Beko’ya 84-75 kaybeden TOFAŞ Baş antrenör Orhun Ene karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe takımını tebrik eden deneyimli çalıştırıcı, şu ifadeleri kullandı:

“Bugün onlar daha az hata yaptılar ve maçı kazanmasını bildiler. Biz oyunun sonunda farkı eriterek maçı çevirme noktasına geldik. O bölümlerde Fenerbahçe takımının da düşüş gösterdiğini biliyorduk. Ama maçın başından itibaren o ritmi bir türlü bulamadık özellikle dış atışlarımızda. Ülkemizin bu şartlarında normal tabii ki. Bu durumlar genç oyuncular için de büyük fırsat aslında. Onların yetişmesi, süre alması, daha iyi oynayabilmesi için. Karşımızdaki rakip de Euroleague takımı. İyi oyuncularıyla mücadele ettiler. Bu süreç bana göre bizim oyuncularımız için çok büyük tecrübe. Ama daha da iyi oynayabilirdik bugün. Maçtan önce bir şekilde sahaya böyle çıkmak zorunda kaldık. Ama ona rağmen bu takımla da kazanabilirdik. Bundan sonraki süreci takip edeceğiz. Ona göre biz de artık ne yapacağımızı, kulüp olarak, oyuncular olarak, yönetim olarak karar vereceğiz.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı