Tofaş Spor Kulübü

Orhun Ene “Basketbol konuşmak istemiyorum!”

Galatasaray karşılaşması sonrası ülke olarak çok üzücü günler geçirdiklerini, bu ortamda basketbol konuşmak istediğini belirten Başantrenörümüz Orhun Ene, “Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyorum. Üzüntümüz çok büyük."

ING Basketbol Süper Ligi 21. haftasında deplasmanda Galatasaray Doğa Sigorta’ya 80-75 mağlup olan TOFAŞ Basketbol Takımı’nda Başantrenör Orhun Ene karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Çok üzücü günler yaşadıklarını bu ortamda basketbol konuşmak istemediğini belirten Ene, şu ifadeleri kullandı; “Çok üzücü günler yaşıyoruz. Biz maç kaybediyoruz da insanlar nelerini kaybediyorlar. Onun için basketbolla ilgili konuşmak istemiyorum. Bunlar başka şeyler. Şuanda çok büyük üzüntümüz var. Öncelikle bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına Allah sabır versin, güç versin. Her dakika, her saniye kalbimiz onlarla. İnşallah ülkemiz, askerlerimiz daha büyük acılar yaşamaz. Bizim için üzücü günler. Onun için yaptığımız işe de bugünlerde konsantre olmak kolay değil. Bütün şehitlerimiz için, bütün aileler için “başımız sağ olsun” diliyorum” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı