Tofaş Spor Kulübü

FIAT şanslı köşe kazandırıyor

Pınar Karşıyaka maçı öncesi Tofaş Spor Kulübü mobil uygulamasından şanslı numaranı oluştur, imzalı formayla birlikte hem Ceylanköy Geçit’ten hediye çeki kazan hem de 17 Aralık’taki Lokomotiv Kuban maçımızı saha içinden izleme imkanı yakala!

Bursalı basketbol severler, 2019-2020 sezonunda da her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek etkinlikle, sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, Pınar Karşıyaka maçımızın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu imzalı formamızla birlikte hem Ceylanköy Geçit’ten hediye çeki kazanacak, hem de dilediği bir kişiyle beraber 17 Aralık 2019 tarihinde Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanacak “TOFAŞ-Lokomotiv Kuban7Days Eurocup maçımızı saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

– Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

– Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘Interaktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

– Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, interaktif’e tıklayarak güncel şanslı numaranızı oluşturup yarışmaya katılmanız gerekmektedir.

FIAT Şanslı köşenin sahibi olacak taraftarımız; Pınar Karşıyaka karşılaşmamızın devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecektir.

– Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat belirtmesi gerekmektedir.

– Şanslı numaranızı mobil uygulamamız üzerinden karşılaşmanın devre arasına kadar oluşturup, yarışmamıza katılabilirsiniz.

Tofaş Spor Kulübü’nü Pınar Karşıyaka karşısında sen de tribünden destekle!

ONLİNE BİLET SATIŞI İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.biletix.com/etkinlik/YYX23/ISTANBUL/tr

#westaytogether

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı