Tofaş Spor Kulübü

Dimitrios Priftis “Sakatlıklar bizi kötü etkiledi”

Anadolu Efes deplasmanında maçın genelinde iyi bir oyun sergilediklerini ve tüm takımın savaştığını belirten Başantrenör Dimitrios Priftis, “Son bölümde 2 önemli sakatlık yaşadık ve maçın sonunu olması gerektiği gibi oynayamadık” dedi.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 11. haftasında deplasmanda Anadolu Efes’e 84-76 mağlup olan TOFAŞ’ta Başantrenör Dimitrios Priftis karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Maçın sonucundan çok son bölümde iki oyuncularının sakatlanmasından dolayı üzüntülü olduklarını belirten Dimitrios Priftis, “Zorlu bir maçtı. Özellikle maçın sonu zorlu oldu. Bizim açımızdan 2 önemli sakatlık yaşadık. Özellikle Mustafa’nın sakatlığı. Önemli bir sakatlık gibi gözüküyor. Rob Gray ve Tyler Ennis gibi eksik oyuncularımız olmasına rağmen maçın genelinde iyi bir performans sergiledik. Herkes savaştı. Maçın sonunda Mustafa’nın sakatlığı da etkiledi. Son bölümü olması gerektiği gibi oynayamadık ve değerlendirmemiz gereken bazı atışları da sonuçlandıramadık. Sakat oyuncularımızın durumuna bakıp ne kadar zamanda dönüş yapabileceklerini göreceğiz” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı