Tofaş Spor Kulübü

Dev maç kapalı gişe oynandı!

Bursalı basketbol severler, Lokomotiv Kuban maçında TOFAŞ’a büyük destek verdi.

Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nda deplasman tribünü de dahil olmak üzere neredeyse tamamına yakın dolduran Mavi Yeşilli taraftarlar, zaferle sonuçlanan karşılaşma sonunda büyük bir sevinç yaşarken, TOFAŞ Basketbol Takımı oyuncuları TOP16’yı getiren galibiyet sonrası sevincini taraftarıyla paylaştı. Tribünleri tek tek dolaşarak taraftarlarla selamlaşan oyuncular, imza dağıtıp, fotoğraf çektirdi.

Öte yandan ‘FIAT Şanslı Köşe’nin Lokomotiv Kuban maçındaki misafirleri Şirzat Aksakal ve Demet Büyükkoyuncu oldu. Şanslı koltuğun bu maçtaki sahiplerine devre arasında Palivor Çiftliği’nden ikramlarda bulunulurken, karşılaşmanın devre arasında gerçekleştirilen yeni çekilişi ise 428 bin 459 şanslı numarasıyla Mehmet Nuri Barışman kazandı. Barışman, imzalı TOFAŞ formasının yanında 23 Aralık Pazartesi günü oynanacak TOFAŞ-Anadolu Efes mücadelesini dilediği bir kişiyle birlikte saha içerisindeki özel koltukta izleme hakkı ve Podyumpark Köşebaşı Restaurant’tan hediye çeki kazandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı