GenelTofaş Spor Kulübü

Bursa’daki dev organizasyonun biletleri satışta!

Avrupa’nın genç yıldızları, Tofaş Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenecek Gençler Basketbol Şampiyonlar Ligi (Youth BCL) turnuvasıyla Bursa’da bir araya geliyor. 11-15 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek bu dev organizasyonun biletleri Biletix’te satışta.

FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nin tarihte ilk kez düzenleyeceği Youth Basketball Champions League (Youth BCL) heyecanı Bursa’da yaşanacak. FIAT’ın katkılarıyla; Tofaş Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde, 11-15 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuvada maçlar Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu ve Naim Süleymanoğlu Spor Salonu’nda oynanacak.

Tofaş Basketbol Takımı’nın eski kaptanlarından Barış Ermiş’in turnuva elçiliğini üstendiği şampiyonada, 8 farklı ülkeyi temsil eden 10 Basketbol Şampiyonlar Ligi kulübünün 18 yaş altı takımları katılacak. Tofaş 18 Yaş Altı Takımının da yer alacağı bu prestijli turnuvada tek hedef: tarihin ilk şampiyonu tacını giymek.

Sizler de salonda yerinizi alıp, potada Avrupa’nın genç yıldızlarını yerinde izleyebilirsiniz.

#YouthBCL

Online bilet satışı için tıklayınız: https://www.biletix.com/etkinlik-grup/366845356/TURKIYE/tr


Gençler Basketbol Şampiyonlar Ligi (Youth BCL) bilet fiyatları şu şekilde;

1.-2.-3. GÜNLER: Normal Tribün : 25.00 TL
VIP Tribün : 40.00 TL

4.-5. GÜNLER: Normal Tribün : 40.00 TL
VIP Tribün : 75.00 TL

SAHA İÇİ KOLTUK FİYATLARI; (Sadece Nilüfer Tofaş Spor Salonu’nda geçerli olacaktır.)

B2 (1-3 arası, 36 ve 43-48 arası) : 500.00 TL

B3 (1-20 ve 27-48 arası) : 500.00 TL


Biletix Bursa Bölge Parekende Satış Noktaları;

Çetin Family (Emek)

Haftanın her günü 10:00 – 22:00

Turgut Özal Cad. No:1 Emek / Bursa

Çetin Family (Nilüfer)

Haftanın her günü 10:00 – 22:00

Odunluk Mah. Lefkoşe Cad. Mihraplı Plaza İş Merkezi No: 9/A-B Nilüfer / Bursa


ÖNEMLİ NOTLAR;

– 2022/2023 Sezonu Tofaş Basketbol Kombine kartları, Gençler Basketbol Şampiyonlar Ligi (Youth BCL) turnuvası sürecinde tüm karşılaşmalarda geçerlidir. Naim Süleymanoğlu Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmaları izlemek isteyen kombine sahipleri, salon koltuk numaralandırmalarının farklı olması nedeniyle uygun olan koltuklara yönlendirilecektir.

– Turnuva bilet satışları; Biletix online bilet satışlarının yanı sıra maç günleri Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu ve Naim Süleymanoğlu Spor Salonu bilet gişelerinden gerçekleştirilecektir.

– Turnuva süresince bilet satışları günlük yapılacak olup, satın alınmış olan biletler aynı gün içerisinde 2 salonda da (Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu ve Naim Süleymanoğlu Spor Salonu) tüm karşılaşmalarda geçerli olacaktır.

– 0 ile 12 yaş arası çocuklar, ücretsiz bir şekilde salona giriş yapabilmektedir. 12 yaş üzeri için bilet istenmektedir.

– Dijital Bilet (PDF bilet) sahiplerinin her ihtimale karşı biletlerinin çıktısını alarak salona gelmeleri önerilmektedir.

– Salon görevlilerinin uyarılarını lütfen dikkate alın. Salon içerisinde yer gösterici görevlilerinden yerlerinizin gösterilmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

– Bilet veya kombinelerinizin üzerinde yazan blok ve koltukta oturmanız gerekmektedir.

– Salona girerken parfüm, deodorant, pet şişe, suluk, şemsiye vb. gibi sahaya atılması mümkün olan şeyleri yanınızda bulundurmamanız gerekmektedir. Yanınızda getirdiğiniz taktirde güvenlik tarafından salona girişine izin verilmeyebilir. El konulan eşyalardan TOFAŞ Spor Kulübü sorumlu değildir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı