Genel

Uludağ Basketbol Kayseri yolcusu

Bursa temsilcisi bu yıl 16. Kez düzenlenecek olan Erciyes Cup Turnuvası’nda mücadele edecek.

Yeni sezonda Bursa’yı en iyi şekilde temsil etmek isteyen Süper Lig’deki Bursa’nın tek kadın basketbol takımı Uludağ Basketbol, 28 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenecek turnuvaya katılacak.

Bu yıl 16. Kez düzenlenecek ve Kadir Has Salonu’nda yapılacak olan organizasyona ev sahibi Melikgazi Kayseri Basketbol’un yanı sıra, Galatasaray, Beşiktaş ve Uludağ Basketbol kulüpleri katılacak.

Bursa temsilcisi oynadığı özel maçlarda Beşiktaş’a 61-55, Galatasaray’a ise 67-58 yenilmişti.

İKİ ÖZEL SINAV

Bursa temsilcisinin baş antrenörü Tolga Eserci, “Lig hazırlıklarımız devam ediyor. Bugüne kadar Beşiktaş ve Galatasaray ile İstanbul’da birer hazırlık karşılaşması yaptık. Takımımız yeni oluşması nedeniyle uyum süreci içerisindeyiz. Pazar günü değişiklik olmazsa Galatasaray ile bir kez daha karşı karşıya geleceğiz. Hazırlık maçları eksiklerimizin ortaya çıkması açısından yararlı oluyor. Pazartesi günü ise 16. Erciyes Turnuvası için Kayseri’ye gideceğiz. Lig öncesi bizim açımızdan iyi bir deneyim olacak” dedi.

Maç Programı:

28 Eylül 2022 Çarşamba

16.00 Beşiktaş-Bursa Uludağ BK

18.00 Melikgazi Kayseri BK-Galatasaray

29 Eylül 2022 Perşembe

16.00 Galatasaray-Beşiktaş

18.00 Bursa Uludağ BK-Melikgazi Kayseri BK

30 Eylül 2022 Cuma

Dinlenme

01 Ekim 2022 Cumartesi

14.00 Galatasaray-Bursa Uludağ BK

16.00 Melikgazi Kayseri BK-Beşiktaş

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı