Genel

Tofaş’ın sağlık sponsoru Medicana

TOFAŞ Spor Kulübü, 2022-2023 sezonu öncesi Medicana ile olan sağlık partnerliği sözleşmesini yeniledi. Medicana Bursa Hastanesi, 3 yıl daha Mavi Yeşilli kulübün sağlık sponsorluğunu gerçekleştirecek.

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ, 2019 yılından bu yana kulübün sağlık partnerliğini gerçekleştiren Medicana ile sponsorluk sözleşmesini yeniledi. Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, Pazarlama ve İletişim Menajeri Can Efe Şekerci, A Takım Fizyoterapisti Recep Lokmaoğlu ile Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı, Medicana Bursa Hastanesi Marka ve Kurumsal İletişim Sorumlusu İlknur Aktaş Usta, Medicana Bursa Hastanesi Marka ve Kurumsal İletişim Uzmanı Hazan Buse Doğan hazır bulunurken, yeni sponsorluk anlaşmasıyla ilgili imzalar atıldı.

Sözlerine Medicana Bursa Hastanesi’ne verdikleri destek için teşekkür ederek başlayan Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, “Sağlık partnerliği konusunda 2019-2020 sezonundan bu yana Medicana gibi önemli bir markayla beraber olmaktan duyduğumuz memnuniyeti her fırsatta dile getiriyoruz. Kulübümüz için gerçekten çok önemli olan bu birlikteliğin 3 yıl daha devam edecek olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Buradan gerek Medicana Sağlık Grubu’na, gerek Bursa Medicana Hastanesi’nin yöneticilerine ve yetkililerine, kulübümüze vermiş oldukları değerli destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

TOFAŞ Spor Kulübü ile birlikteliklerinin üçüncü yılını geride bıraktıklarını hatırlatan Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı da, “Medicana Bursa Hastanesi olarak 2022-2023 sezonuyla birlikte 3 yıl daha Tofaş Spor Kulübü’nün sağlık partnerliğini gerçekleştireceğiz. Hastalıkta ve sağlıkta TOFAŞ’ın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle Tofaş Basketbol Takımımıza da 2022-2023 sezonunda hem Avrupa karşılaşmalarında hem de Türkiye liginde esenlik dolu bir sezon diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı, Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören’e çiçek takdim ederek anlaşmasının iki kurum için de hayırlı olmasını diledi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı