Genel

Pau Gasol: “Anadolu Efes iyi oynadı, onları tebrik etmeliyiz”

Turkish Airlines EuroLeague’de final maçında temsilcimiz Anadolu Efes‘e 86-81 mağlup olan Barcelona’da takımın tecrübeli ismi Pau Gasol maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Turkish Airlines EuroLeague’de final maçında temsilcimiz Anadolu Efes‘e 86-81 mağlup olan Barcelona’da takımın tecrübeli ismi Pau Gasol, Eurohoops’a konuştu.

Anadolu Efes‘in iyi oynadığını söyleyen Gasol, “Bu sezon her maçta fiziksel olarak daha iyi hissetmeye ve bu takıma yardım edebilecek duruma gelmeye çalıştım. Bugün kazanamamak üzücü çünkü uğruna savaşabileceğimiz en önemli unvan buydu ama olmadı. Anadolu Efes iyi oynadı, onları tebrik etmeliyiz. Şimdi ACB’ye odaklanıp sezonu iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor.” sözlerini söyledi.

Barcelona’ya minnettar olduğunu ifade eden tecrübeli yıldız, “Hala çok mutluyum. İki yıl sonra tekrar oynama fırsatı bulduğum için minnettarım. Bu takımla çok çalıştım. Dediğim gibi, Barcelona’ya çok minnettarım. Açıkçası herhangi bir taraftar kadar kazanmayı çok isterdim ama bu gece olmadı. İspanya’da sezonu şampiyon tamamlamak için çalışmaya devam etmeli ve sezonu güçlü şekilde bitirmeliyiz.” açıklamasını yaptı.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı