Genel

LeBron James, Forma Numarasını Değiştiriyor

Los Angeles Lakers forması giyen süper yıldız LeBron James, 23 forma numarasını yeniden bırakarak Miami Heat günlerine geri dönüyor.

Los Angeles Lakers forması giyen süper yıldız LeBron James, 23 forma numarasını yeniden bırakarak Miami Heat günlerine geri dönüyor.

The Athletic’ten Shams Charania ve Tim Cato’nun duyurduğu ve ESPN’in de onayladığı habere göre James, 23 numaradan 6 numaraya dönüş yapıyor.

Değişikliğin LeBron’ın oynayacağı “Space Jam: A New Legacy” filminin gelecek ay vizyona girmesinin ardından resmileşmesi bekleniyor. 17 kez NBA All-Star’ı seçilen James bu filmde Bugs Bunny ile aynı takımda yer alacak.

Miami Heat‘te 2012 ve 2013’te şampiyonluklar yaşadığı dönemde 6 numaralı formayı terleten LeBron, 2014 yılında Cleveland Cavaliers‘a dönüşünde 23 numaraya da geri dönmüş; Lakers‘a imza atınca da bu numaradan devam etmişti.

Takım arkadaşı Anthony Davis de New Orleans Pelicans döneminde 23 numaralı formayı giyerken Lakers’a geldiğinde 3 numarayı seçti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı