Genel

Larkin ve Micic’den şampiyonluk açıklaması

Anadolu Efes, inanılmaz çekişmeli geçen bir maçın ardından Barcelona'yı 86-81 mağlup etti ve tarih yazarak Avrupa'nın en büyüğü oldu!

Anadolu Efes, inanılmaz çekişmeli geçen bir maçın ardından Barcelona’yı 86-81 mağlup etti ve tarih yazarak Avrupa’nın en büyüğü oldu!

Şampiyonlukta başrol oynayan oyunculardan ve Final MVP’si seçilen Micic ve Shane Larkin maç sonunda açıklamalarda bulundu.

LARKIN VE MICIC’IN AÇIKLAMALARI

Shane Larkin ise, “Biraz enerjimizi saklamamız gerekiyordu. Yakın maç olacağını biliyorduk. 3 yıl çok uzun yılı bir arada geçirdik. Şampiyon olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

Galibiyette önemli rol oynayan ve Final Four’un MVP’si seçilen Micic ise “Şimdi akıllıca bir şey söylemek çok zor. O maçtan bu güne çok şey öğrendim. Akıllıca oynadık. Shane bizi ayakta tuttu. İkinci yarıda birlikteydik. Bugünü hayal ettik ve çok çalıştık. Çok mutluyuz ve bu anın tadını çıkaracağız.” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı