Genel

Damian Lillard, Boston Celtics’e mi?

Damian Lillard’ın ismi çok uzun zamandır takas dedikodularında anılıyor.

Damian Lillard’ın ismi çok uzun zamandır takas dedikodularında anılıyor. Her ne kadar Portland Trail Blazers‘ın süper yıldızı, bu konuda istekli olmadığını birçok kez dile getirse de dedikodular gündemden düşmüyor; Portland’ın doğru parçaları bulamaması hâlinde Lillard’ın ayrılmak zorunda kalacağı konuşuluyor.

Lillard’ın ismi son aylarda Philadelphia 76ers başta olmak üzere birçok takımla anıldı fakat Dame’in takas istemesi hâlinde yaşanacaklar ile ilgili bir başka Doğu Konferansı takımının daha ismi gündeme geldi.

Bleacher Report‘tan Gregg Swartz’a göre Lillard, sezona Blazers ile başladıktan sonra NBA şampiyonluğuna oynamak için takımdan ayrılma ihtimalini talep edebilir. Bu durumda da Swartz, devreye Boston Celtics‘in girmesini ve Jaylen Brown’ın yanı sıra bir genç oyuncuyu daha takas paketine ekleyerek Noel günü öncesi Lillard’ı kadrosuna katmasını bekliyor.

Damian Lillard’ın dört yıl için 196 milyon dolarlık bir kontratı bulunuyor. Takım arkadaşı CJ McCollum ise Lillard’ın Portland’a tam anlamıyla bağlı olduğunu dile getiriyor.

Buna rağmen uzunca bir süre daha Lillard’ın olası takasına dair tahmin ve iddialar gündemden düşmeyecek gibi gözüküyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı