Genel

Carmelo Anthony: “Damian Lillard favori oyuncularımdan biri”

NBA’de Portland Trail Blazers‘tan ayrılarak Los Angeles Lakers‘ın yolunu tutan Carmelo Anthony, eski takım arkadaşı Damian Lillard hakkında övgü dolu sözler söylerken Portland’la da her zaman arasında bir bağ olduğunu belirtti.

NBA’de Portland Trail Blazers‘tan ayrılarak Los Angeles Lakers‘ın yolunu tutan Carmelo Anthony, eski takım arkadaşı Damian Lillard hakkında övgü dolu sözler söylerken Portland’la da her zaman arasında bir bağ olduğunu belirtti.

All The Smoke podcast programına konuk olan Carmelo AnthonyPortland Trail Blazers hakkında konuştu ve “Her zaman bir şekilde Portland ile aramda bir bağ vardı. Nedenini bilmiyorum ama Portland ile hep bir bağım vardı. Bundan dört yıl önce de orada olabilirdim ama o zaman anlaşma sağlanamamıştı” sözlerini söyledi.

Eski takım arkadaşı Damian Lillard’ı da öven Carmelo, “Damian Lillard’ın her zaman en favori oyuncularımdan biri olduğunu kendime söyledim. Basketbolu bir kenara bırakın insan olarak da ondan iyisi olamaz” açıklamalarını yaptı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı