Genel

Anadolu Efes – Bursaspor maçı öncesi önemli açıklama!

Frutti Extra Bursaspor'un bu hafta deplasmanda oynanacağı Anadolu Efes Spor Kulübü maçının oynanacağı salon değişti.

İstanbul ekibi tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

Sinan Erdem Spor Salonu‘nda gerçekleşecek Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası nedeniyle Frutti Extra Bursaspor maçımızı Ahmet Cömert Spor Salonu‘nda oynayacağız.

Ahmet Cömert Spor Salonu‘nun koltuk kapasitesinin Sinan Erdem Spor Salonu‘ndan çok daha az olmasından ötürü, söz konusu karşılaşmada oturma düzenimizi farklılaştırmak ve bu sebeple, maç bileti alan taraftarlarımızın biletlerini üzülerek iptal ve iade etmek zorunda kalacağız.

Bu maça özel olmak üzere;

  • En az 2 Basketbol Süper Lig maçına giriş yapmış kombine sahiplerimizi önceliklendirerek maça girişlerini sağlayacağız.
  • Maça giriş yapan kombine sahiplerimiz, koltuk numarası olmaksızın boş koltuklara oturabilecekler.
  • Maçın başlamasına son yarım saat kala salonda hâlâ müsaitlik olması durumunda öncelikli olarak kombine sahiplerimiz, daha sonra maça bilet almış taraftarlarımız olacak şekilde salona girişlere izin verilecektir.
  • Meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, geride kalan ailelerine sabır dileriz.

Saygılarımızla

Anadolu Efes Spor Kulübü

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı