Gemlik Basket

Lige hazır olarak başlamak istiyoruz

Gemlik Basketbol Baş Antrenörü Semih Soğuksu "Lige hazır olarak başlamak istiyoruz" dedi.

Gemlik Basketbol Baş Antrenörü Semih Soğuksu “Federasyon kupasına 4 oyuncumuzun sakat (Talat, Önder, Hamza, Berkay) ve 3 oyuncumuzun da Tofaş A Takım kadrosunda bulunmasından dolayı (Ege Demir, Batın, Kivanc) 7 oyuncumuzdan eksik katıldık.

Kadromuzda olan federasyon kupasında yer alan diğer oyuncularımızın tecrübe kazandığı ,iyi mücadele ettiği ve takım olarak dönem dönem iyi basketbol oynadığımız bir turnuva geçirdik. Bu mücadele ve oyunu 40 dakikaya yayamadığımız için oynadığımız 3 maçı da kaybettik.

Zaten eksiklerimize de bağlı olarak Federasyon kupasını bir hazırlık turnuvası olarak görüyorduk. Bu turnuvada hem gösterilen mücadele, hem kazanılan tecrübe sezon başlangıcı itibariyle bize olumlu olarak yansıyacak.

Oyuncularımın turnuva boyunca gösterdiği efor ve performanslarından memnunum. Eksiklerimizin takıma katılması ile mücadele gücümüz ve oynayacağımız iyi basketbol ile lige güzel bir başlangıç yapacağımızdan eminim. Bu turnuvada gördüğümüz hatalar ve eksiklikler üzerine daha iyi çalışarak, ligin ilk haftası oynayacağımız Mersin BŞB. maçına hazır olarak lige başlamak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı