Gemlik Basket

Budo Gemlik’ten Salih Başparmak’a teşekkür ziyareti

2020-2021 sezonunda Türkiye Basketbol Ligi’ndeki Bursa’yı temsil eden Budo Gemlik Basketbol, Bursa Gençlik ve Spor il spor müdürlüğü Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Budo Gemlik Asbaşkanı Necdet Yılmaz , Genel Menajeri Yahya Gümüş ve İdari Menajer Cihan Hafızoğlu, 2020-2021 sezonundaki katkılarından dolayı Bursa Gençlik ve Spor il müdürü Sayın Salih Başparmak ‘a teşekkürlerini ileterek, isminin yazılı olduğu Budo Gemlik forması takdim etti.

Budo Gemlik Basketbol Kulübü Yönetimi 2020-2021 Sezonunda Gemlik ilçe spor salonunda müsabakaların Türkiye Basketbol Federasyonu talimatlarına göre sağlıklı bir şekilde oynanması için Salon içi parke tadilatı, soyunma odası düzenlenmesi ve yeni skorboard yapımında verdiği destekten dolayı teşekkür etti. 2021-2022 sezonunda yapılması gerekenler konusunda istişare edildi.

Bursa Gençlik ve Spor il Müdürü Salih Başparmak‘’BudoGemlik Basketbol kulübümüzün ilimizi en iyi şekilde Gemlik ilçe spor salonunda temsil etmeleri için gerekli şartların oluşması konusunda destek vereceğiz.” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı