Gemlik Basket

Budo Gemlik Basketbol’dan istişare toplantısı

Budo Gemlik Basketbol 2020-2021 sezonu öncesi Kulüp Başkanı Berkay Bulut, AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ve Budo Gemlik Basketbol Kulübü yöneticileriyle bir araya gelerek yeni sezonda yapılacak çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulundu.

2020 /2021 sezonunda özellikle alt yapıların mücadele eden 8 takımın artırılması ve Türkiye Basketbol 1 Ligi‘nde mücadele eden A Takımın sezon içindeki planlamalarının anlatıldı. 27 Eylülde ‘de Ankara’da yapılacak Türkiye Basketbol Federasyon Kupası ile sezona başlayacak olan Budo Gemlik çalışmalara başladı.

Kulüp Başkanı Berkay Bulut yaptığı açıklamada ”Gemlik‘te spora verdiği önem ve spor salonunun TBL standartlarında olması adına yeni yaptırılan skorboard ve zemin çalışmalarına verdiği destekten dolayı vekilimiz Zafer Işık’a teşekkür ederim. Türkiye Basketbol Ligi‘nde vereceğimiz mücadelede bizi yalnız bırakmayan sponsorlara ve destekçilerimize Gemlik adına yapılan bu çalışmalardaki emeklerinden dolayı minnettarım’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Berkay Bulut tarafından destek veren kulüp yöneticilerine plaket vererek onurlandırdı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı