Gemlik Basket

Berkay Bulut’tan çağrı var

Akran Gemlik Basketbol Kulübü Başkanı Berkay Bulut, cumartesi günü Gemlik İlçe Spor Salonu’nda oynayacakları Manisa Büyük Şehir Belediyespor karşılaşmasının önemine dikkat çekti ve Gemlik halkına seslendi.

Taraftarlardan destek isteyen Başkan Bulut, “Gemlik olarak birlikte olma zamanı. Tribünlerde destek verin, birlikte play-off oynama şansını yakalayalım” ifadesini kullandı.

Başkan Berkay Bulut, play-off’a girme mücadelesiyle ilgili şunları söyledi “İlçemiz adına önemli bir maça ev sahipliği yapacağız. Yönetim olarak, cumartesi günü saat 14.00’te herkesi Gemlik ilçe Spor Salonu’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor maçında destek vermek için salona bekliyoruz.

İlçemizi başarıdan başarıya koşturmanın yolu birlik olmaktan geçiyor. Şimdi Gemlik olarak oyuncularımızla birlikte tribünlerde savunma yapıp, birlikte kazanmak için tüm enerjimizi sahaya verelim. Takımımızı yalnız bırakmayın ve destek verin. Hep birlikte ilçemizi en iyi yerlere taşıyalım.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı