Gemlik Basket

Berkay Bulut “Gemlik ismini daha yukarılara taşıyalım”

Türkiye Basketbol 1 liginde mücadele eden Budo Gemlik Basketbol kulübünün Başkanı Berkay Bulut ‘’ Gemlik çok şanslı çünkü var gücümüz ile Türkiye basketbol liginde mütevazi bir bütçe ile Türkiye genelinde en iyi şekilde Gemlik ismini temsil ediyoruz." dedi.

Budo Gemlik Basketbol kulübünün Başkanı Berkay Bulut “Kulübümüz 2016 yılında kurulduğunda sadece U-18 ve A takım üzerinde yapılanma yapıldı . Zamanla U-10, U-11, U-12, U-14, U-16, U-18 Erkek ve Kız kategorilerinde takımlarımızı oluşturduk . Durmadık 6 yaşından başlayarak Gemlik’e basketbolu sevdirmek için spor okulları kurarak çocuklarımıza spor yapma imkânı sağladık.” ifadelerini kullandı.

GEMLİK GENÇLİĞİ İÇİN A TAKIM ÖNEMLİ
Çocuklarımızın sporu sevmeleri ve spor yapmaları için onların önünde rol model takım ve profesyonel ekip olmalı. Pandemi öncesinde tribünlerde ağırlığı gençler olmak üzere ciddi destekçimiz vardı. Gençlerimiz daha önce televizyonda gördü hayranı olduğu sporcular artık salonumuzda görme şansına sahipler. Milli takım kategorilerinde forması giymiş oyuncular artık Gemlik için ter döküyorlar. Bunları görmezden gelmek ilçemiz gençliği adına yapılmış en büyük hata olur.

GEMLİK ‘’BUDO GEMLİK BASKETBOL’A SAHİP ÇIKMALI
Çocuklarımızı ve Gemlik’i gerçekten önemsiyorsanız, Gemlik için gerçekten doğru şeyler yapmak istiyorsanız iste size fırsat, Gelin birlikte Kurumu, kuruluşu ve halkı ile Budo Gemlik Basketbol‘a sahip çıkalım. Birlikte Gemlik ismini daha yukarılara birlikte taşıyalım..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı