Gemlik Basket

Başkan Berkay Bulut’tan çağrı var

Akran Gemlik Basketbol kulübü Başkanı Berkay Bulut bugün oynanacak olan Akran Gemlik Basketbol ve Antalya Güneşi Spor Kulübü maçına Gemlik halkını davet ederken “Gemlik olarak birlikte olma zamanı, Tribünlerde birlikte dolduralım ve takımıza destek verelim.” ifadelerini kullandı. 

Bugün saat 18:00’de Gemlik‘te Misli.com Türkiye Basketbol Ligi  5. Hafta karşılaşması Akran Gemlik Basketbol ve Antalya Güneşi Spor arasında oynanacak.

Bu müsabaka TRT Spor Yıldız ve TBF YouTube hesabından  spor severlere ulaşacak.

Başkan Berkay Bulut, “İlçemiz adına önemli anlardan bir tanesi Türkiye Basketbol 1.liginde Gemlik ismini temsil eden akran Gemlik Basketbol takımımızın bu maçı ulusal kanal olan TRT Spor Yıldız’da yayınlanacak.  2 saat boyunca canlı yayınlanacak olup bu müsabakayı imkanı olmayanları trtspor yıldız ekranlarından imkanı olan   bütün spor severleri  Gemlik ilçe spor salonuna takımıza destek vermeye davet ediyoruz. tüm spor severleri ilçemiz adına önemli rol oynayacağımız bu karşılaşmada yanımızda görmek istiyoruz.” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı