Geçit Spor

Geçitspor’dan teşekkür geldi

Türkiye Basketbol 2.Ligi'nde grubu 6. bitiren Geçitspor yönetimi, basketbolun tüm paydaşlarına ve kulübe destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a teşekkür etti.

İki sezondur Türkiye Basketbol 2.Ligi’nde mücadele veren tek Bursa ekibi olan Geçitspor, normal sezonun tamamlanmasının ardından  Basketbol Federasyonu‘ndan oyuncularına kadar basketbolun tüm paydaşlarına ve kulübe destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş‘a bir teşekkür mesajı yayınladı.

Yeşil-beyazlı yönetimin resmi hesabından yaptığı yazılı açıklama şöyle:

“GRUBU 6. TAMAMLADIK”

Türkiye Basketbol 2.Ligi‘nde (TB2L) 2020-2021 sezonunu geçtiğimiz günlerde oynadığımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçı ile C Grubu 6.’sı olarak kapattık. Zorlu pandemi koşulları altında, centilmence mücadele gösteren, TB2L ailesinin tüm kulüp yöneticilerine, teknik kadrolarına ve en önemlisi oyuncu arkadaşlarımıza verdikleri emek ve basketbola koydukları katkı için teşekkür ederiz.

“BAŞKANIMIZ ALİNUR AKTAŞ’A TEŞEKKÜR EDERİZ”

TB2L’nin oynanabilmesi için, sezon başı ciddi uğraş veren Erkek Ligleri Direktörlüğümüze ve desteklerinden dolayı Türkiye Basketbol Federasyonumuza teşekkür ederiz.

Sezon başında yaşadığımız zorluklar karşısında; her anlamda yanımızda duran, aslında yalnız olmadığımızı bize hissettiren, başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş‘a, Bursa BŞB Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Nurullah Yıldız‘a, Bursa BŞB Spor Kulübü Başkanımız Sayın Gökhan Dinçer‘e teşekkürlerimizi sunarız.

“OYUNCULARIMIZA MİNNETTARIZ”

Bursa basketboluna ve Bursalı genç basketbolcu arkadaşlarımıza değer katmayı hedefleyerek çıktığımız yolda; en büyük teşekkürü hak eden oyuncu kardeşlerimiz.

Parkeye çıkan ve konunun baş aktörü olan, ailemizin en değerli üyeleri; sağ olun, var olun. Sizlere minnettarız.

Sağlıklı ve seyircili bir 2021-2022 sezonunda görüşmek temennisiyle…”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı