Geçit Spor

Erzurum BB’den Geçitspor’a ve Bursa’ya çirkin iftira!

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde dev bütçeli ve dev şehir takımlarıyla mücadele eden Bursa’nın Geçit mahallesinin takımı Geçitspor’un ligdeki başarısına gölge düşürülmek isteniyor.

Son sayıma göre 16 bin 731 nüfusa sahip Geçit mahallesinin takımı olan Geçitspor’un sponsoru olmamasına rağmen ligde yakaladığı çıkışın takdir edilmesi gerekiyor. Dört haftalık bir galibiyet serisi yakalayan yeşil-beyazlı ekip ligde şehir, belediye, üniversite ve firma takımları ile mücadele ediyor.

Son olarak büyük bütçelerle kurulu bir kadroya sahip olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’u mağlup eden Geçitspor’a çok ilginç bir tepki geldi.

Erzurum ekibinin genel müdürü Ahmet Dal sosyal medya hesabından hiç aslı astarı olmayan serzenişlerde bulundu. Bursa’da aldıkları mağlubiyeti taraftarın baskısından ötürü hakemin yanlış kararlarıyla aldıklarını iddia eden Ahmet Dal Bursa’da hep böyle” diyerek Geçitspor ile birlikte tüm şehir takımlarımıza iftira atma gafletinde bulundu.
Bursalı taraftarlar ise maça ailelerin geldiğini ifade ederek Ahmet Dal’a cevap verdi.

Dal karşılaşma içinde oyuncuları Kutay Akpulat’ın tribünlere yaptığı el-kol hareketlerini görmezden gelip, benchimize ve Utku Bayraktar’a ettiği küfürlerden ise hiç bahsetmedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı