Bursaspor İnfo YatırımGeçit Spor

Bursa takımlarıyla derdiniz ne?

Bursa'yı profesyonel basketbol liglerinde temsil eden takımlarımız her hafta hakemlerin yanlı kararlarıyla deyim yerindeyse doğranıyor.

Geçtiğimiz haftalarda Frutti Extra Bursaspor‘un evinde oynadığı Darüşşafaka Tekfen maçında hakem Fatih Arslanoğşu‘nu yeşil-beyazlıları adeta katletmişti.

Bursa Büyükşehir Belediyespor‘un maçlarında da skandal hakem hataları yaşanmış ve yeşil-beyazlıların hakem hataları ile kaybettiği bir maç tekrar edilmişti.

Türkiye Basketbol 2. Ligi‘nde Bursa‘yı temsil eden tek takım olan Geçitspor‘da hakem hatalarından nasibini almaya devam ediyor. Bursa ekibinin bir çok maçında hakemler rakipler lehine yanlı kararlar verirken bu hafta da ilginç hakem kararları dikkat çekti.

Bursa Atatürk Salonu‘nda İstanbul ekibi Beylikdüzü Basketbol’a 88-92 kaybeden Geçitspor maç içinde karşılaşmanın hakemleri Furkan Ozan Çömen, Kamil Alok ve Salih Acar‘dan çok çekti.

Karşılaşmanın son çeyreğinde geriden gelip skoru 75-75’e getiren Geçitspor‘un hızının kesmek için Bursa ekibinin benchine teknik faul çalındı. Bu düdüklerden sonra ise Geçitspor‘un ritmi bozulunca Bursa takımlarına karşı hakemlerin yanlı tutumlarında yeşil-beyazlı takım da bu haftalık da nasibini almış oldu.

İşte maç içinde çalına bir garip düdük!

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı