Final GSK

Final Spor ve Bursa basını bir arada

Bursa’yı Türkiye Basketbol Ligi’nde temsil eden Finalspor, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Bursa basınıyla tanıtım toplantısında bir araya gelen Final Spor’da Başkan İhsan Özen iyi bir takım oluşturduklarını ve teknik ekip ekiple birlikte oyunculara çok güvendiğini söyledi.

Bir otelde gerçekleşen buluşmada basın mensuplarının yanı sıra Final Spor Başkanı İhsan Özen ve yöneticiler ile birlikte Genel Menajer Mustafa Kemal Makinacı, Başantrenör Berat Gök, teknik ekip ve basketbolcular katıldı.

Başkan İhsan Özen yaptığı açıklamada iyi bir takım kurduklarını ve ilk hedeflerinin play-off’a kalmak olduğunu söyledi.

Hedefe ulaşacağız
Oyunculara güvendiğinin altına çizen, her oyunun kendi alanında başarılı olduğunu dile getiren Başkan İhsan Özen, “Geçen sezon iyi bir sezon geçirdik. Bu sezon yeni bir takım kurduk, 5 oyuncumuz geçen seneden devam ediyor. Yeni oyuncuların her biri kendi alanında başarılı oyuncular, onlara çok güveniyoruz. İyi bir takım kurduğumuzu düşünüyorum, ilk hedefimiz play-off. İnşallah bu sene Bursa halkına iyi sonuçlarla sevinç kaynağı oluruz. Biz okuluz, hiçbir şekilde etik olmayan bir davranış sahada istemiyoruz. Oyunun gerektirdiğini yapacağız” ifadelerini kullandı.

Takımın Başantrenörü Berat Gök ise adım adım en tepeye çıkmak istediklerini belirtti. Gök, “Bu sene, tecrübeli oyuncuların yanında dinamizmi yüksek, vazgeçmeyen mücadeleci enerjili bir takım kurduk. Vizyonlu bir yönetime sahibiz, çok teşekkür ediyoruz. Sürdürülebilir bir organizasyonda çalışmak bizim için bir şans. İnşallah bu sezon hedeflerimize ulaşacağız. Amacımız Süper Lig’e çıkmak. Adım adım yukarı çıkmak için mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi. Gök ayrıca, Bursa’daki salon sıkıntısına dikkat çekerek yetkililerden bu konuda destek istedi.

Turnuva start alıyor
Final Spor Genel Menajeri Mustafa Kemal Makinacı da bu sezon hedeflerine ulaşmak istediklerini söyledi. Makinacı ayrıca geleneksel hale gelen Final Turnuvası’ndan da bahsederken, “Turnuvasın 15.’si 28-29-30 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek. Bu ligin en saygın turnuvası. Canlı olarak yayınlanacak. Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Mersin Büyükşehir Belediyespor ve Pizza Lazza Haremspor katılacak. Maçlar Yıldırım Naim Süleymanoğlu Spor Salonu’nda oynanacak” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı