Final GSK

Final Spor rahat kazandı

Hafta arasında Mersin’de son topta kaybeden Finalspor, Alagöz Holding Iğdır Basketbol’u rahat bir oyundan sonra 12 sayı farkla 86-74 yendi.

Türkiye Basketbol Ligi’nde hafta arasında Mersin Büyükşehir Belediyespor’a son hücumu değerlendiremeyince yenilmekten kurtulamayan Final Spor, lige son anda dahil edilen Alagöz Holding Iğdır Basketbol kulübünü konuk etti.

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ilk bölümünü Final Spor 23-18, devreyi ise 43-34 önde girdi. Eski oyuncusu Guy Veal’in sürüklediği Alagöz Holding Iğdır Basketbol’un farkı kapatma uğraşları sonuçsuz kaldı ve üçüncü bölümü Bursa ekibi 7 sayılık üstünlükle 59-52 önde tamamladı.

Son bölümde rakibinin farkı yaratmasına izin vermeyen Final karşılaşmayı 12 sayılık üstünlükle 86-74 kazandı. Final Spor’dan Deshon Taylor 22, Mustafa Baştürk 14, Ahmet İlker Tunalı 15, Bacon ise 10 sayı ile oynarken, Alagöz Holding Iğdır Basketbol’da ise Guy veal 19,Medzana ise 10 sayı ile oynadı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı