Final GSK

Final Spor heyecanlandıracak

Baş antrenör Berat Gök, “Yeni sezon takımımızı Erdem İlter’e göre şekillendireceğiz. Yeni katılacakların isimlerini önümüzdeki günlerde paylaşacağız. Hedefimiz ilk 6 içerisinde yer almak” dedi.

Geride bıraktığımız sezonda play-off grubuna kalmayı son maçlarda yitiren Final Spor, yeni sezonda daha iddialı olabilmek için transfer çalışmalarının startını verdi.

Final Spor’un başarılı baş antrenörü Berat Gök, “2022-2023 sezonuna transferde hazırlıklı girdiğimizi belirtmek isterim. Sezon içinde kadromuza dahil ettiğimiz Erdem İlter’in kapalı kontratı bulunuyor ve yeni sezon planlamasını yaparken de bu doğrultuda listelerimizi oluşturduk” diyerek açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Erdem İlter Final Spor’un evladı ve bu sezon onun etrafında kuracağımız kadroyla ilk altı içinde yer alacak ekip ortaya çıkartmak istiyoruz. Bu haftadan itibaren transferlerimizi duyurmaya başlayacağız. Yabancı transferi konusunda Final Spor’un üstünde çok güzel bir etiket var; İyi kısa yabancı getiren takım diye. Bu sene de yabancı oyuncu tercihlerimizde ince eleyip sık dokuyacağız. Kısa rotasyonunda Erdem ve diğer oyuncularla uyumlu bir şekilde oynayabilecek, bize hücum anlamında güç katabilecek özelliklerde yabancı oyuncu bakıyoruz. Uzun rotasyonunda da bu sene yabancı oyuncu tercihinde potansiyeli ve atletizmi yüksek bir oyuncu arayışımız var. Herkesin heyecan duyacağı, zevkle izleyeceği bir takım kurmak için ekip olarak yoğun bir mesai harcıyoruz” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı