Final GSK

Berat Gök “Tahmin ettiğimiz gibi oldu”

Finalspor'da Başantrenörümüz Berat Gök, Mamak Belediyespor’u 93-91 yendikleri karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

Mamak Belediyespor takımını mücadelesinden dolayı tebrik eden Finalspor Başantrenörü Berat Gök karşılaşmayı değerlendirdi.

Berat Gök “Oyun planımız tahmin ettiğimiz gibi ilerledi. Maçın sonuna kalacağını ekip olarak öngörmüştük. Özellikle ilk yarı Marlain Veal‘ın müdafaasında istediğimiz şeyleri yaptık ama üçüncü periyotla beraber yorgunluk baş gösterdi ve alan bulup ceza keseceğini biliyorduk.

Maçın sonunda daha az hatayı yapan biz olduk ve mücadeleden galibiyetle ayrıldık. Oyuncularımı, teknik ekibimi, bugün salona gelip bize destek olan, enerji veren taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Enerjisi yüksek bir ekibimiz. Tribünlerin her geçen gün daha da dolacağına inanıyorum. Bursalı basketbolseverlere de buradan bir kez daha çağrıda bulunak istiyorum.” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı