Final GSK

Berat Gök “Oraya da kazanmak için gideceğiz”

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi'nin 4. haftasında Fenerbahçe Koleji DS Enerji'yi konuk eden Final Spor'da Baş Antrenör Berat Gök maç sonu açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Koleji DS Enerji takımını mücadelesinden dolayı tebrik etmek gerektiğinin altını çizen başarılı koç “Bu ligin en hazır iki üç takımından biri. Federasyon Kupası’nda da bunu gösterdiler.

Maçın sertlik düzeyi çok yüksekti. Bizde Clint Robinson, rakibimizde de maçın sonuna doğru Mert Konuk sakatlandı. Umarım sakatlıkları ciddi değildir ve biran önce toparlanıp dönerler.

Maç bizim kontrolümüzde başladı. Devrede çift haneli farkla soyunma odasına gittik. Üçüncü çeyrekte müdafa sertliğimizin düşmesi sonucunda fark giderek azaldı. Karar çeyreğinde kısa pozisyonunundaki tecrübeli oyuncularımızın devreye girmesiyle maçı kazandık.

Bu akşam bu maçı burada mutlu bir şekilde tamamlıyoruz. Yarından itibaren TED Kolejliler maçına hazırlanacağız. Oraya da kazanmak için gideceğiz ve iyi gidişatımızı sürdürmek istiyoruz.

Bütün oyuncularımı, teknik ekibimi ve bugün salonda müthiş bir atmosfer oluşturan seyircimize teşekkür ediyorum. Yalova maçında eminim bugünün iki katı seyircimiz olacak. Biz kazandıkça bu salon daha da dolacak.” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı