Final GSK

Berat Gök “Hedefimiz play-off”

Türkiye Basketbol Ligi’nde ikinci devrenin ilk maçında deplasmanda Manisa BŞB.’ye konuk olacak olan Final Spor’da Başantrenör Berat Gök açıklamalarda bulundu.

Ligin ilk yarısını Büyükşehir Hastanesi Konyaspor galibiyetiyle kapan Final Spor’da Başantrenör Berat Gök, Bursa’da Bugün TV’de Serkan Yetişmişoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Pota Altı programında açıklamalarda bulundu. Ligin ikinci yarısında daha çok maç kazanacaklarına inandığını belirten genç çalıştırıcı, ‘’İyi bir takımız. Ligin ilk devresini en az sayı yiyen takımı olarak tamamladık. Genelde bu istatistiği şampiyonluğa oynayan takımlar yakalar. İkinci devre bu başarımızı sürdürüp sonuca da ulaşıp hedeflerimize ulaşmak istiyoruz’’ dedi.

Öncelikli hedeflerinin ligde kalmak olduğu, daha sonra da ilk dokuza girip play-off potasında yer almak istediklerine değinen Gök, ‘’Bunu başarabilecek potansiyelimiz var. Ligde her takımın her takımı yenebileceği bir sezon geçiriyoruz. Koronavirüs nedeniyle kimse istenilen form grafiğini yakalayamadı. Bu nedenle şu tabloda hiçbir takımın yeri garanti değil. Biz çok çalışıp, en iyi şekilde puan tablosunda yer almak istiyoruz. Bunu da bu hafta sonu oynayacağımız Manisa BŞB. maçıyla başlatmak istiyoruz. Takımıma bu konuda inancım tam’’ diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı