Bursaspor İnfo Yatırım

Sezer Sezgin’den Varank’a teşekkür

Bursaspor İnfo Yatırım Başkanı Sezer Sezgin yaptığı basın toplantısında Mustafa Varank’ın büyük desteklerini gördüklerini ifade etti.

Barış Spor Salonu’nda gerçekleşen toplantıda Başkan Sezer Sezgin özellikle Mustafa Varank’tan aldıkları destek sözünden sonra sponsorluk anlaşmaları sağladıklarını belirterek “İlk olarak Gökhan Başkan ile beraber Bursa Büyükşehir belediye başkanımız Alinur Aktaş’a gittik. Durumları aktardık, önce bizim çalışmamız ve bir değer üretmemiz gerektiğini, daha sonra şimdiye kadar olduğu gibi yine gereğini yapacağını bizlere belirtti.

Akabinde Bursa milletvekilimiz, eski dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank ile Bursa’da bir araya geldik. Çekirge’den başlayıp Eurocup finaline kadar uzanan hikayeyi bilmesine rağmen tekrar kendisine aktardık.

Çok kısa sürede bizlerin yalnız bırakılmaması konusunda şehrimizin ve Türkiye’mizin göz bebeği Sanayi kuruluşlarından ve işadamlarımızdan Bursaspor ve şehrimiz adına destek isteyeceğini aktardı. Bunların neticesinde bugün sponsorluk anlamında, Beyçelik Gestamp ve YB Holding olmak üzere Bursamızın en güzide kuruluşlarından ikisi ile beraber sponsorluk anlaşmasına imza attık.

YB Holding tüm altyapı takımlarımızın isim sponsoru oldu, Beyçelik Gestamp ise şort sponsorumuz oldu. Buradan bu hikayeye, Türk sporuna Türk basketboluna ve Bursasporumuza destek olup bizlere inanan Yusuf Bakgör ve Beyçelik Gestamp ailesine huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı