Bursaspor İnfo Yatırım

Sezer Sezgin’den dikkat çeken paylaşım “Minnettarım”

Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol AŞ Başkanı Sezer Sezgin sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Frutti Ekstra Bursaspor Basketbol takımının yeni isim sponsorluk anlaşmasını yaptığı Uludağ İçecek‘in yönetim kurulu ve Frutti Ekstra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel olan bir fotoğrafını paylaşan Sezer Sezgin‘in paylaşımı şöyle “Mesele; sadece bir Bursa markası olmak değildir. Bursa‘dan doğup, bir Avrupa, bir dünya markası olmak da değildir. Mesele; Bursalı olmaya Bursa‘ya değer katmaya devam edebilmektir. Mesele, doğduğun yeri unutmamak, sanatına, sporuna, eğitimine ve sosyal hayatına paha biçilmez katkılar vermeye soluksuz devam edebilmektir. Bir kere değil, üç kere değil, doğduğu günden beri aralıksız bu katkıyı, bize nasıl bir geri dönüşü olur diye muhasebe yapmadan vermeye devam edebilmektir asıl mesele. Yani şehrinin arkasında bir DAĞ gibi durabilmektir, ULUDAĞ gibi olabilmektir.

Bursasporumuz renginin beyazını, sırtını yasladığı dağdan alan dev bir kulüptür…

Ve benim adıma ne mutlu ki, basketbol takımımız da bugün ismini, Bursa‘nın dağ gibi markası ULUDAĞ ailesinin bir parçası olan FRUTTİ EXTRA ile birleştirdi.
Bu güzel işbirliğinin sonuçlarının da çok güzel olacağına adım gibi eminim.
Bu güzel işbirliği için; Mehmet Erbak, Levent Kızıl, Ömer Kızıl, Mete Öz.. minnettarım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı