Bursaspor İnfo Yatırım

Sezer Sezgin “Bütçemiz 12 milyon TL”

Basketfaul'e konuşan Bursaspor AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin, antrenör Arda Vekiloğlu ile devam edeceklerini açıklarken, "Rakiplerimizin çekinerek geleceği bir deplasman olacağız." dedi.

Sezgin şöyle konuştu “Basketbol takımımızın BSL‘ye yükselmesine fazla sevinemedik çünkü maalesef futbol takımımız ligden düştü. Basketbolu yine aynı çatı altında olmak üzere AŞ olarak yürüteceğiz.

İlk hedefimiz ligde kalıcı olmak, lige değer katmak, taraftarımızın baskısıyla rakiplerimizin çekinecek geleceği bir deplasman olmak. Geride bıraktığımız sezon boyunca bir kez ihtar aldık. Aynı fair-play ruhunu BSL‘de de sürdüreceğiz.

Bütçemiz bayramdan sonra sponsorlarla yapılacak görüşmelerden sonra belli olacak. Büyük olasılıkla 12 milyon TL civarında bir bütçemiz olacak. Antrenörümüz Arda Vekiloğlu ile devam ediyoruz. Geçen sezonki kadromuzdan da 3-4 oyuncuyu tutmayı planlıyoruz.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı