Bursaspor İnfo Yatırım

Perry Jones “NBA’de böyle taraftar yok”

Bursaspor’un NBA patentli yıldızı Perry Jones taraftar ve şehre olan aşkını anlatırken takımı da yorumladı.

Fatih Akkuş’a açıklamalarda bulunan Perry Jones “Ligi rekabet seviyesi yüksek bir lig olarak buldum.  Fiziksel olarak hep üst seviyede olmanız gereken bir lig. Mümkün olduğunca kendimize iyi bakmaya gayret ediyoruz. Maça hazır gelip, vücudumuzu hep iyi tutmaya çalışıyoruz. Fiziksel olarak en üst seviyede rekabet etmeye gayret ediyoruz” dedi.

BİRLİKTE OYNAMAYA ÇALIŞIYORUZ

Özellikle takımda ki en büyük faktörün birlikte oynamaya çalışmalarının ve takım olma isteklerinin olmasının altını çizen Perry Jones “Burada önemli olan en büyük kriter. Bizim birlikte oynamaya çalışmamız. Her gün buraya gelip birlikte çalışmamız ve her maçta bir birimiz için bir şeyler yapmaya çalışmamız ondan sonra da iyi savunmayla bir şeyleri oluşturmaya çalışmak. Antrenör zaten kendi yeteneklerimizi sergilememize müsaade ediyor. Bunu yaptığımız sürece zaten iyi oynamaya devam edeceğiz. Ancak burada asıl önemli konu takım olabilmek” şeklinde konuştu.

AMERİKA DA BÖYLE TARAFTAR YOK

Her fırsatta taraftarı öven ve onlara hayranlığını dile getiren JonesAmerika’da gördüğüm seyirci profilinden çok daha farklı. Buraya insanlar takımı ve organizasyonu desteklemeye geliyor. Sadece gelip bir basketbol maçı izlemek veya en sevdiği oyuncuyu izlemek için değil. Bu tabii ki önünde oynaması çok keyifli bir şey. Bu haliyle bizi çok farklı noktaya getiriyor. Bu destek bize şunu hissettiriyor sanki bütün şehir arkamızda gibi. Bu da bizi ayrıca motive ediyor. Hepsini çok seviyorum ve maç günün gelip, onların önüne çıkmayı iple çekiyorum şuan” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı