Bursaspor İnfo YatırımRöportajlar

Nedim Yücel “Hedefimiz Avrupa”

Sezonun ilk antrenmanını maçlarını oynayacağı TOFAŞ Spor Salonu'nda gerçekleştiren Bursaspor Basketbol'un genç ve başarılı genel menajeri Nedim Yücel, adım adım ilerleyeceklerini ifade ederken, taraftarın yıllardır beklentisi olan Avrupa kupalarına katılmayı hedeflediklerini kaydetti.

Bursaspor Basketbol Genel Menajeri Nedim Yücel, ilk kez Süper Lig‘de mücadele edecekleri için son heyecan olduklarını söyledi. Bursa ve camiaya yakışan bir takım kurmak için çok çalıştıklarını söyleyen Yücel, ” Yaz boyunca her günümüzü oyuncu izlemekle geçirdik. Kazansak da kaybetsek de alkışlanacak bir Bursaspor için çalıştık. Birkaç eksiğimiz var onları da tamamlayacağız” dedi.

ENDER BÜYÜK FEDAKARLIK YAPTI

Basketbol Süper Ligi‘nde adım adım gitmek istediklerini vurgulayan Nedim Yücel, “Tarihimizde ilk kez mücadele edeceğimiz bu ligde ilk hedefimiz kalıcı olmak. Ardından da taraftarımızın Avrupa serüvenini başlatıp hasreti bitirmek istiyoruz. Kaliteli bir kadro kurduk, yerli ve yabancı oyuncuları harmanladık. Ender Arslan bu kadroda belirleyici rol oynayacaktır. Buraya gelmek için fedakarlık yaptı. İzzet‘ten de beklentimiz fazla” dedi.

TARAFTAR BİZİ BIRAKMAZ

Bursaspor taraftarının desteğine ihtiyaç duyduklarını aktaran başarılı genel menajer, “Bizi yalnız bırakmayacaklarını düşünüyorum. Bursa seyircisi senelerdir TOFAŞ‘ı destekledi kendi takımları da artık bu ligde mücadele edecek. Hep birlikte büyük başarılara imza atacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı