Bursaspor İnfo Yatırım

Nedim Yücel “Freeman Galatasaray maçında oynayacak”

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel gündem değerlendirmesinde bulundu.

Medim Yücel’in açıklaması şöyle: Bu sezon ilk defa mücadele ettiğimiz Basketbol Süper Ligi‘nde kısıtlı imkanlarımızla en iyi kadroyu kurmak için çalıştık. Bugün geldiğimiz noktada oyuncularımızın sergilediği performans hepimizi mutlu etmektedir.

Alt seviye olarak değerlendirilen liglerden transfer ettiğimiz isimler, kendilerine ve bizlere değer katmaya devam ediyor. Bu bağlamda hafta başında sözleşmesinde çıkış maddesi olan tek sporcumuz Allerik Freeman‘a gelen teklif gündem oluşturmuştur. Menajerinin salı günü kulübümüze, Çin takımının Allerik için astronomik bir teklif yaptığını,bizle olan sözleşmesinin toplam tutarınının yarısından fazla olan çıkış ücretini yatırmaya hazır olduğunu iletti. Allerik de burada çok mutlu olduğunu fakat bu teklif karşısında üzülerek de olsa ayrılmak istediğini bildirdi.

Fakat şu ana kadar imzalar atılmamış ve tarafımıza ödeme henüz yapılmamıştır. Sözleşmeli sporcumuz Allerik Freeman yarın oynayacağımız Galatasaray Doğa Sigorta maçında sahada yerini alacaktır.

Chris Jones’a Maccabi
gibi bir Avrupa devinden, Allerik’e Çin’den gelen astronomik teklif,diğer oyuncularımızın da kendilerine değer katması bizleri gururlandırıyor. Ayrıca kulübümüzün de ne kadar göz önünde olduğunu ve ilgiyle izlendiğini gösteriyor.

Ligin en düşük bütçeli takımlarından biri olarak çıktığımız bu yolda Uludağ İçecek Türk AŞ firmasının maddi ve manevi verdiği destekle beraber, adım adım ilerleyerek Bursaspor taraftarının Avrupa kupası özlemine son vermek istiyoruz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı