Bursaspor İnfo Yatırım

Nedim Yücel “Daha iyisi de olabilirdi”

Takımın 9 haftada elde ettiği sonuçlardan mutlu olduklarını söyleyen Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, “Bu zorlu fikstürde daha iyisi de olabilirdi ama Süper Lig'deki ilk sezonumuzda şu ana kadar başarılıyız” dedi.

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, takımın 9 haftalık performansından çok memnun olduklarını belirtti. ING Basketbol Süper Ligi‘nde ilk defa yer aldıklarını ifade eden Yücel, “Bakıldığında Afyon‘la beraber en düşük bütçeli iki takımdan biriyiz. Zor bir fikstürden çıktık. 9 haftada 5 galibiyet bizim için iyi ama daha iyisi olabilir miydi tabi olabilirdi ama Süper Lig’de ilk sezonu olan ve düşük bütçeli bir takım için çok iyi. Hedefimiz elimizden gelenin en iyisini yapmak. Bursaspor‘a yakışır bir şekilde ligde yol almak istiyoruz” diye konuştu.

TARAFTARA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

Gaziantep maçının belki de bu zamana kadarki en önemli maçları olduğuna dikkat çeken Yücel taraftara çağrıda bulundu. Yücel, “Gaziantep sıralamada rakiplerimizden bir tanesi. Bu sezon büyük yatırım yaptılar. En yüksek bütçeli 3-4 takımdan biri. Bizim için çok zor bir maç olacak. Bu maç seyircimize çok ihtiyacımız var. Salonu her zamanki gibi doldurmalarını rica ediyoruz. Onların desteği ile elimizden gelen her şeyi yapıp bu maçı almak istiyoruz” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı