Frutti Extra Bursaspor

Nedim Yücel “Bir ara sendelesek de…”

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, geride bıraktıkları sezonu değerlendirerek, "Bir ara sendelesek de, ayağa kalkmasını bildik. Armaya yakışan bir şekilde mücadele ederek sezonu noktaladık" dedi.

ING Basketbol Süper Ligi‘ni 13 galibiyetle noktalayan ve play-off’a girme şansını son 2 haftada kaçıran Frutti Extra Bursaspor‘da yüzler gülüyor…

Sezonu iç sahadaki 104-89’luk Ormanspor galibiyetiyle tamamlayan ve Süper Lig‘deki 2.sezonunda Avrupa‘da ilk kez Euro Cup oynayan Potanın Timsahları‘nda, Kaptan Ender Arslan da cumartesi günü son maçına çıkarak basketbolculuk kariyerini noktaladı.

“ARMAYA YAKIŞAN MÜCADELE”

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, geride bıraktıkları sezonu değerlendirerek, “Armaya yakışan bir şekilde mücadele ederek sezonu noktaladık” dedi.

“TARAFTARIMIZA KAVUŞMAK DİLEĞİYLE”

Nedim Yücel, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Acısıyla tatlısıyla bir sezonu daha bitirdik. Sendelediysek de çok şükür yeniden ayağa kalkmasını bildik ve armaya yakışan bir şekilde mücadele ederek sezonu noktaladık. Taraftarımıza kavuşabildiğimiz sağlıklı günlerde, daha başarılı bir şekilde görüşmek üzere…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı