Bursaspor İnfo Yatırım

Hakan Dinçtürk’ten Nedim Yücel’in büyük jest

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel'in depremzedelere yardım etmek amacıyla satışa çıkardığını açıkladığı Eurocup Avrupa ikinciliği madalyasını Avukat Hakan Dinçtürk aldı.

Nedim Yücel‘in “35 yıllık basketbol hayatımda yaşadığım en büyük gururların başında gelen ve benim için anlamı çok çok büyük olan EuroCup finalisti madalyamı, geliri Hatay‘daki depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarında karşılanmak üzere açık artırmaya sunmak istiyorum.” ifadelerini kullanarak depremzedelere yardımcı olmak istediğini duyurmuştu.

Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi de olan Avukat Hakan Dinçtürk‘ten Nedim Yücel‘e büyük bir jest geldi.

Twitter‘da açılan sohbet odasına bağlanan Hakan Dinçtürk “Nedim Yücel çok büyük bir gönüllülük yaparak belki de spor hayatındaki en büyük başarının ödülünü ortaya koydu. Bu madalyanın ne kendi ofisimde ne de Bursalı bir iş insanının bürosunda durması yakışık almaz. Sevgili Nedim Yücel‘in madalyasını alıp ofisimize asmak bana doğru gelmiyor. Bu madalyanın sahibi bellidir. Bu madalyayı kendisinde bırakmamız gerekiyor. Bu madalyayı alalım ve tekrar Nedim’e hediye edelim.” diyerek yapılan açık arttırmada satın aldı.

Bu ince hareket Bursaspor camiasını takdirini aldı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı