Bursaspor İnfo Yatırım

Hakan Dinçtürk’ten Nedim Yücel’e madalya jesti

Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel'in depremzedelere yardım etmek amacıyla satışa çıkardığını açıkladığı Eurocup Avrupa ikinciliği madalyasını 150 bin TL bedelle alan Avukat Hakan Dinçtürk'ten çok büyük bir jest geldi.

Frutti Extra Bursaspor‘un 7DAYS EuroCup A grubu 14. hafta mücadelesinde karşılaştığı JL Bourg maçının devre arasında Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel, Eurocup Avrupa ikinciliği madalyasını Hakan Dinçtürk‘e takdim etti.

Hakan Dinçtürk ise “Bu değerli madalya, sevgili genel menajerimiz Nedim Yücel’de kalması gerek” diyerek madalyayı alarak tüm tribünlere Nedim Yücel‘i alkışlatırken madalyayı sonrasında gerçek sahibi olan Yücel‘in boynuna astı ve bu ince hareket Bursaspor tribünlerinin alkışını aldı.

Nedim Yücel ise bu jeste “Depremzede vatandaşlarımız için açık attırmaya çıkardığım Eurocup Finalisti madalyama 150.000TL karşılığı sahip olup, tekrardan madalyayı tarafıma geri veren Hakan Dinçtürk’e gösterdiği hassasiyet ve tüm destekleri için çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Hakan Dinçtürk sosyal medyadan bu paylaşımı yapan Nedim Yücel‘e “Hocam biz senin vicdanına teşekkür ederiz. Emek verdiniz. Ter döktünüz. Bize bir Avrupa şampiyonluğu finali hediye ettiniz. O madalya ne benim ofisime ne de Bursalı başka bir iş insanının ofisine yakışırdı. Emanet en doğru yere, gerçek sahibine iade edildi. Bu sadece benim bireysel değil tüm Bursaspor taraftarının size hediyesidir. İyi ki varsınız. İyi ki bizimlesiniz.” diyerek teşekkür etti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı