Bursaspor İnfo Yatırım

Gemlik Basketbol Turnuvası 6-7-8 Eylül’de

Gemlik basketbol kulübü tarafından her yıl düzenlenen basketbol turnuvası 6-7-8 Eylül 2021 tarihlerinde Bursa Büyükşehir Bld. Şahin Başol Spor Kompleksinde gerçekleştirilecek.

Türkiye Basketbol 1.Ligi  2021-2022 sezonu hazırlıkları kapsamında Kocaeli Büyükşehir Bld.Kağıt Spor, Samsunspor, Sigortam.net ve Gemlik Basketbol’un katılımı ile 3 gün boyunca devam edecek.

Gemlik Basketbol Kulübü Başkanı Berkay Bulut ‘’ 2021-2022 sezonu hazırlıklarına 9 Ağustos’ta başlayacağız, Bu süreç lige hazır duruma gelmek için sezon öncesi programımızı tamamladık.  Her yıl yaptığımız hazırlık turnuvasını bu sene  Kocaeli BŞB, Samsunspor ve Sigortam.net ile birlikte yapacağız.  Bu turnuvada Bursa Büyükşehir Belediye. Başkanı Alinur Aktaş ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Nurullah Yıldız’a  bize salon konusunda verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı