Frutti Extra Bursaspor

Frutti Extra Cup’ta final günü

Nilüfer Barış Spor Salonu'nda devam eden Frutti Extra Cup, 18 Eylül Cumartesi günü oynanacak klasman ve final maçlarıyla sona eriyor.

İlki gerçekleşen ve gelenekselleşecek olan Frutti Extra Cup heyecanlı maçlara sahne olurken, Cumartesi oynanacak maç programı kesinleşti.

Günün ilk müsabakası saat 14.00’te Semt77 Yalovaspor ile Yukatel Merkezefendi Belediye Basket arasında beşincilik, 16.30’da ise
Petkim Aliağa-ALBA Berlin’in üçüncülük, saat 19.00’da Frutti Extra Bursaspor-Darüşşafaka finalde karşı karşıya gelecek.

Turnuvanın son gününde, saat 19.00’da oynanacak Darüşşafaka-Frutti Extra Bursaspor final mücadelesi NTV’den de naklen yayınlanacak.

PODYUM PARK’TA HEYECAN

Frutti Extra Cup kapsamında gerçekleşecek Frutti Fan Zone Etkinliği, 18 Eylül Cumartesi başlıyor. Saat 10.00-19.00, 19 Eylül Pazar günü ise 12.00-18.00 saatleri arasında Podyum Park’ta kurulacak basketbol saha alanında gerçekleştirilecek olan 3×3 Basketbol Turnuvası’na Bursalı basketbol severlerin ilgisi yoğun oldu.
14-20 yaş, 21-30 yaş ve 30 yaş üstü olmak üzere 3 kategoride gerçekleşecek, toplamda 38 maçın oynanacağı turnuvanın 1.,2. ve 3. olan takımlarına ödülleri, madalya töreni ile birlikte turnuva sonunda takdim edilecek. Ayrıca basketbol severler; saat 19.00’da NTV’den naklen yayınlanacak Darüşşafaka Tekfen-Frutti Extra Bursaspor final maçını Podyum Park’taki dev ekrandan da izleyebilecekler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursabasket şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı